find out here now https://www.cozyfine.com/.To learn more about rolex copies cheap.click resources www.rolexreplika.pl.a fantastic read best luxury replica watches.read more https://www.watchitdoit.com/.Fine https://www.watchesb.com.his comment is here breitling bentley replica.useful site webbreitling.find out here fake tag heuer.
Program táborů

Jaromír Chrenka

tel.: 602 739 698

info@bublinahodonin.cz

facebook.com/taborolsi

Program táborů

Hlavní náplní času jsou na táboře rozličná klání, souboje a hry. Jednotlivé hry jsou zasazeny do příběhu, který nás provází celým táborem, tak aby umocnily napínavý děj a zároveň si děti o daném tématu (nenásilnou formou) rozšířily znalosti. Každý den začíná rozcvičkou a končí slavnostním nástupem v krojích s vyhodnocením celého dne. Kromě bodovaných her jsme si na táboře oblíbili různá sportovní klání v basebalu, fotbalu a volejbalu. Pokud to počasí dovolí nebo naopak pokud nám nedovolí nic jiného, chodíme se koupat do nedalekého rybníka Hadrava. V posledních letech, kdy se letní teploty vyšplhaly vysoko nad 30 stupňů, se mnohdy plánované hry změnily na vodní variantu a u rybníka jsme trávili velkou část horkého dne. Děti se na táboře naučí spoustu nových her, základy tábornických dovedností, první pomoci, tábornických písniček, batikování triček apod.

Rodinný tábor:

Pro koho je určen

Rodinný tábor je určený pro rodiny s dětmi asi do 7 let. 

Celým pobytem se prolíná celotáborová hra, do které jsou zapojeny děti i rodiče. Nechybí v ní četba na pokračování, noční hry, bojovky nebo třeba cesta za pokladem.

Každá rodina se vystřídá ve službě v kuchyni i přípravě táborového ohně.

Když přeje počasí, nechybí ani koupání v rybníce, sbírání hub a borůvek. Když počasí nepřeje, máme velké teepee, do kterého se vejde celé táborové osazenstvo.

Naším cílem je zprostředkovat dětem pocit splynutí s přírodou bez rušení vymožeností moderní civilizace. Dát jim možnost usínat v teepee při ohni, na který si samy nachystaly dřevo. Zažít hry v lese, navazovat kamarádské vztahy, začlenit se do kolektivu různě starých dětí.

2024

Kapacita tábora již byla naplněna.

 

Vedení rodinného tábora

 

Vojta Chrenka
program tábora 

 

Veronika Vandová
program tábora

Dětský letní tábor:

Pro koho je určen

Na tábor s námi jezdí děti od 9 do 15 let. Jelikož sídlí naše organizace v Hodoníně, většina dětí pochází odtud a z blízkého okolí, to však ale není podmínkou ani pravidlem. Děti, které s námi jezdí pravidelně a postupně nám z dětského věku odrostou, potom rádi vezmeme jako instruktory. Většina současného vedení také jezdí na tábor od útlého dětství, ani v pozdějším věku se nechtěli vzdát účasti na táboře a tak se postupně naše základna vedoucích rozšiřuje.

2024 Čínská dynastie 

Termín tábora: 17. července až 27. července 2024

Přihlášku naleznete zde: přihláška

Cena

Cena 14 denního pobytu na táboře stojí pro jednoho 5.300 Kč. Zahrnuje stravu pětkrát denně, dopravu, ubytování a odměny. Cena nezahrnuje úrazové pojištění.

 

Vedení dětského letního tábora

Vedení i instruktory tvoří zkušený tým, kteří jezdí na tento tábor několik let. Instruktory tvoří vždy studenti, kteří na tábor jezdili v minulosti jako děti.
 

Mgr. Martina Hurychová
hlavní vedoucí
 

Tereza Vrbová
zdravotnice
 

Albert Hlobil
vedoucí hry


 

Nicol Gruberová 
vedoucí hry
 

Jaromír Chrenka - Skřítek
zásobovač
 

 

Filip Vinklárek
zásobovač

Jiří Vinklárek - Kašpar
kuchyně 
 

Hanka Kuběnová
kuchyně 

Ema Kolafová
kuchyně

 

Vašek Chrenka
kuchyně 
 

Natálie
kuchyně 

Tomáš Chrenka
pomocná síla 

   

 

INSTRUKTOŘI

Broněk Gajda

 

Jan Jaroš

 

Jiřina Mančíková
 

Tomáš Čajka 

Matěj Kordík

Markéta Otrubová

Sára Kantorová

   

 

rigiform

Činnost agentury podporuje město Hodonín.

Poděkování obci Olší, především starostovi obce Janu Dvořákovi,
Milušce a Janu Krejčímu, za podporu při organizování tábora.

sklenářství velká kasárna hodonín