find out here now https://www.cozyfine.com/.To learn more about rolex copies cheap.click resources www.rolexreplika.pl.a fantastic read best luxury replica watches.read more https://www.watchitdoit.com/.Fine https://www.watchesb.com.his comment is here breitling bentley replica.useful site webbreitling.find out here fake tag heuer.
Další aktivity

Jaromír Chrenka

tel.: 602 739 698

info@bublinahodonin.cz

facebook.com/taborolsi

Další aktivity

POTÁBOROVÁ DRAKIÁDA

Sobotní ráno nás přivítalo mlhou a bezvětřím. Pro drakiádu den jak stvořený ☺

Naštěstí sluníčko bylo vytrvalé a prodralo si cestu mlhou už během dopolední jízdy lodí po řece Moravě. Tato jízda byla tématicky spojená s naším letním námořnickým táborem a všichni si tento zážitek chválili.  Setkání s ostatními námořníky bylo po 3 měsících příjemné. Jen co jsme dorazili na místo,vrhla se na nás smečka radostných dětí. I dospělí odhodili kuřata a s mastnými pusami nás srdečně vítali a objímali. Rodiče zasedli k ostatním dospělým a mě zatáhly děti do altánku, kde mi malé námořnice začaly tvořit kreativní účesy, které mi každý záviděl. Poté si mě vzali do parády zase kluci, kteří už si trénovali své role na příští tábor tím, že mi zavázali ruce a brali mě jako své rukojmí. Budou z nich dobří kovbojové ☺.

Určitě si říkáte, co je to za drakiádu, když se nezmiňuju o žádném větru a ani drakovi, ale přátelé, teď to přijde! Vítr se opravdu rozfoukal… A děti nadšeně vytahovaly své draky z aut, aby je mohly vyvětrat. Dlouhé šňůrky jim zamotaly nejen ruce, ale i hlavu, a tak jim tatínci začali dělat odbornou pomoc. Se slovy „já ti to jenom ukážu“ se proháněli areálem a odmítali se svých draků vzdát. Nakonec si děti své draky vybojovaly a “odborně“ je po pár minutách umístily na lampy, stromy a střechu. ☺

Drakiádu jsme zakončili táborákem, u kterého jsme se ohřáli a zaspívali.Táta hrál na kytaru,Dan na basu,Lenka na mandolínu a Honza na banjo.

Byl to báječně strávený den, který si určitě každý z nás užil. Už teď se těším na další setkání s vámi a poctivě si procvičuju vaše jména ☺

Kapitánka žlutého týmu Sára Kántorová

Dětský tábor Olší 2019

Dětský smích se tu rozléhal dnem i nocí, jak při celotáborových hrách, tak i při různém dovádění mimo hry. Děti byly rozděleny do dvou týmů - žlutý a modrý. Každý z nich vedla jedna instruktorka a soutěžily proti sobě o první místo, které se podařilo získat žlutému týmu. Oba dva týmy si ale vedly moc dobře a všechny děti byly moc šikovné. Dětem bylo od tří do deseti let, a věkové rozdíly zvládaly velice dobře, všechny si sedly a kamarádily se.

Prvních pár dní nám počasí moc nepřálo a od začátku tábora pršelo. Postupně ale začalo být líp a líp a při odjezdu už nám krásně svítilo sluníčko. Po pár nejstudenějších dnech, když už bylo teplo, jsme se všichni chodili koupat do nedalekého rybníka - Hadravy. Děti byly kolikrát odvážnější a otužilejší než někteří rodiče a instruktorky a chodily do vody i když zrovna nesvítilo sluníčko, a ti úplně nejodvážnější si dokonce šli skočit ze skokánku. Přes den jsme hráli hry a chodili se koupat, a večer jsme si sedli k táboráku a zpívali námořnické písně. U táboráku jsme dokonce s dětmi předváděli různé scénky, a nezůstalo to jen u dětí, jeden večer si pro nás připravili scénku dokonce i rodiče.

Děti hrály spousty her, jejichž cílem bylo najít část mapy, a tím se dostat blíž k pokladu Kapitána Kidda. Začínaly jsme s výběrem názvu týmů, vymýšlením pokřiků, a seznamováním se v týmech. První hra, kterou jsme s dětmi hráli, bylo sbírání zásob na loď, abychom mohli vyplout na výpravu za pokladem. Další hra se odehrávala na ostrově opic, kde děti hledaly schované obrázky s námořnickou tématikou. Taky se nám v průběhu her ztratili dva členové posádky. Nakonec jsme s dětmi zjistili, že nám je ukradli piráti, kteří nás v průběhu celého tábora doprovázeli a poklad Kapitána Kidda chtěli také získat. Vydali jsme se tedy pro naše kamarády za piráty a po cestě jsme museli odpovědět na různé otázky o našich členech. Členy posádky jsme našli a vzali jsme si je zpátky. Jeden večer, když už byla tma, jsme také šli na hřbitov hledat další část mapy. Děti byly moc statečné a zvládly tuto stezku odvahy na jedničku. Jedna z her bylo také lovení zvířátek, kdy byli rodiče převlečení za různé zvířata a děti si je musely ulovit. Také jsme dostávali různé hlavolamy a tajenky, které jsme vyluštili a dostali se díky nim k pokladu. Poklad jsme našli, ale potom se objevili piráti, kteří nám ho ukradli. Potom se ale ukázalo, že to nebyl pravý poklad. Děti si našly opravdový poklad, a tím pěkně ukončily celotáborovou hru.

Poslední večer u táboráku se vyhlásil vítězný tým, rozdali jsme si pamětní listy a pěkně se všichni rozloučili. Kdybych měla popsat tento tábor pár slovy, tak to budou určitě slova jako radost, smích, zpěv a zábava.

rigiform

Činnost agentury podporuje město Hodonín.

Poděkování obci Olší, především starostovi obce Janu Dvořákovi,
Milušce a Janu Krejčímu, za podporu při organizování tábora.

sklenářství velká kasárna hodonín