find out here now https://www.cozyfine.com/.To learn more about rolex copies cheap.click resources www.rolexreplika.pl.a fantastic read best luxury replica watches.read more https://www.watchitdoit.com/.Fine https://www.watchesb.com.his comment is here breitling bentley replica.useful site webbreitling.find out here fake tag heuer.
Bublina Hodonín

Jaromír Chrenka

tel.: 602 739 698

info@bublinahodonin.cz

facebook.com/taborolsi

Bublina Hodonín

Bublina - agentura pro děti a mládež, z. s. vznikla v roce 1997. Spolek založila skupina rodičů, kteří se chtěli společně scházet a pořádat akce pro své děti. Postupně se spolek rozrůstal, až měl dostatečnou základnu pro uspořádání tábora. Od té doby pořádáme především letní dětský tábor, během roku drobné jednodenní akce a od roku 2016 také rodinný tábor pro rodiče s dětmi v předškolním věku.

Je pro nás už zvykem udělat si každé léto 14 dní čas pro náš tábor na Olší. Rok co rok přijedeme na prázdnou louku uprostřed Jihočeských lesů a vlastníma rukama postavíme stanový tábor a celé jeho zázemí, ze kterého se stane na několik dní náš domov.

Náš tábor je výjimečný tím, že se obejdeme bez elektřiny, pitnou vodu si přivážíme z nedaleké vesnice a děti spí ve stanech tee-pee, kde usínají u (malého) táborového ohně. Kromě tohoto autentického prostředí se snažíme dětem ukázat zásady správného chování v přírodě, nejrůznější tábornické dovednosti a učíme je vzájemné spolupráci a férovému jednání.

Každý rok provází táborem jiné téma, v jehož duchu jsou potom připraveny hry, úkoly, kostýmy a odměny.

rigiform

Činnost agentury podporuje město Hodonín.

Poděkování obci Olší, především starostovi obce Janu Dvořákovi,
Milušce a Janu Krejčímu, za podporu při organizování tábora.

sklenářství velká kasárna hodonín